Witamy Państwa w Centrum Rozwoju Osobistego i Pracy z Rodziną

JA – TY – MY

Ja Ty My to trzy przestrzenie naszego życia, które są ze sobą mocno splecione. Wiemy, że zdrowe, dojrzałe JA będzie tworzyć zdrowe, dojrzałe TY. Dzięki tej kombinacji powstaje zdrowe, dojrzałe MY, a MY to przecież nasza rodzina, nasz zespół, nasze otoczenie.

NASZA WIZJA

Istniejemy, by promować i wspierać rozwój Twój i Twojej rodziny.

NASZ CEL

Naszym celem jest poprawa jakości życia i zdrowia osób, z którymi pracujemy oraz wspieranie rodziny i jej członków w tworzeniu mocnych i zdrowych relacji.

NASZA PROPOZYCJA

Proponujemy Państwu pracę nad rozwojem osobistym poprzez warsztaty, psychoterapię i coaching. Zapewniamy profesjonalne i kompleksowe wsparcie w kryzysie osobom dorosłym, parom i rodzinom.

NASZ ZESPÓŁ

Jesteśmy grupą wykwalifikowanych, doświadczonych coachów i terapeutów. Łączy nas wspólna pasja do pracy i wartości, którymi kierujemy się w życiu.

Zachęcam Państwa do podejmowania trudu zmiany i osobistego rozwoju, bo wiem, że naprawdę warto. Dzięki nieustannej wieloletniej pracy własnej mam dziś to, o czym zawsze w życiu marzyłam. Kochającą się rodzinę, troje dzieci, męża, z którym śmiało idę przez życie i pracę dającą mi wiele satysfakcji.

W imieniu całego zespołu serdecznie zapraszam.

Anna Mroczyńska
Założycielka Centrum

GALERIA WNĘTRZ CENTRUM

Przyjazne wnętrza sprzyjają terapii.