Święta zbliżają się coraz większymi krokami. Wystawy sklepowe mienią się już bombkami i choinkami. Gazetki reklamowe prześcigają się z ofertą zabawek. Dzieci piszą listy do Mikołaja. Dorośli robią listy prezentów do kupienia.

A gdyby tak zatrzymać się na chwilę i zastanowić nad tym, czego tak naprawdę dzieci potrzebują od rodziców? I nie mam na myśli tylko czasu, który jak wiadomo jest bardzo cenny…

Na warsztacie zaproszę Cię do tego, żebyś przystanął na chwilę w przedświątecznym zgiełku i przyjrzał się swojej relacji z dzieckiem. Żebyś przyjrzał się tej relacji z nieco innej perspektywy.

Czego tak naprawdę potrzebuje Twoje dziecko od Ciebie?

Jak możesz mu to podarować?

Jakie są najważniejsze potrzeby Twojego dziecka?

Co zrobić, żeby wychować szczęśliwego, spełnionego człowieka?

Wobec tych pytań żaden rodzic nie może przejść obojętnie. W końcu kto z nas nie pragnie dla naszych dzieci szczęścia, zdrowia i harmonii?

Prowadząca:
Nazywam się Joanna Bzdzion. Jestem mamą 6-letniego Jasia i 3,5 letniej Zuzi. Jestem certyfikowanym coachem oraz dyplomowanym terapeutą rodzinnym. Od 5 lat prowadzę warsztaty, wykłady i sesje coachingowe dla rodziców, pomagając im w budowaniu szczęśliwych relacji z dziećmi.

Miejsce: Centrum Rozwoju Osobistego i Pracy z Rodzina JA – TY – MY, ulica Skwierzyńska 20/4, Wrocław

Termin: 7 grudnia (czwartek), godz. 18.00-20.00

Udział w warsztacie jest bezpłatny. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy: jatymy@spelnionarodzina.pl

Zapraszamy serdecznie!

Spotkanie odbędzie się w ramach działalności Klubu Spełniona Rodzina, którego celem jest pomaganie Rodzinom w tworzeniu trwałych i zdrowych więzi oraz w budowaniu dobrych relacji pomiędzy małżonkami, rodzicami i dziećmi. Dzięki temu projektowi, chcemy rozwijać świadomość rodzicielską, popularyzując jednocześnie ideę coachingu, psychoterapii oraz terapii par i rodzin.