Nasi najbliżsi, rodzina. To z nimi spędzamy najwięcej czasu, najczęściej rozmawiamy, to z nimi łączą nas najmocniejsze więzi. W rodzinie kłócimy się i godzimy, złościmy się na siebie i dzielimy chwile radości. To rodzina może stać się zarówno bezpiecznym azylem, jak i codziennym polem walki.

Co jest fundamentem dobrych relacji rodzinnych? Jak można komunikować się tak, aby umacniać łączące nas więzi, uzyskiwać wzajemne zrozumienie i poczucie prawdziwego połączenia?

Podczas tego warsztatu:

  • Przyjrzysz się swoim postawom w relacjach z najbliższymi
  • Nauczysz się w jaki sposób możesz nawiązywać lepsze porozumienie z Twoimi bliskimi
  • Dowiesz się, czym jest dostrojona, integrująca i empatyczna komunikacja i jakie może mieć korzyści
  • Doświadczysz tego, jak możesz komunikować się tak, aby uzyskać ze swoim dzieckiem, żoną, mężem, czy innym członkiem rodziny, poczucie wzajemnego zrozumienia, akceptacji i szacunku

Dla kogo?

Dla wszystkich, którym zależy na budowaniu trwałych, harmonijnych, pełnych miłości relacji rodzinnych oraz poprawie komunikacji w swojej rodzinie.

Miejsce: Centrum Rozwoju Osobistego i Pracy z Rodzina JA – TY – MY, ulica Skwierzyńska 20/4, Wrocław

Prowadzący: Anna Kosińska

Kiedy? 6 kwietnia 2017 (czwartek)

Godzina: 18.00-20.00

Udział w warsztacie jest bezpłatny. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy: jatymy@spelnionarodzina.pl

Zapraszamy serdecznie!

Spotkanie odbędzie się w ramach działalności Klubu Spełniona Rodzina, którego celem jest pomaganie Rodzinom w tworzeniu trwałych i zdrowych więzi oraz w budowaniu dobrych relacji pomiędzy małżonkami, rodzicami i dziećmi. Dzięki temu projektowi chcemy rozwijać świadomość rodzicielską popularyzując jednocześnie ideę coachingu, psychoterapii oraz terapii par i rodzin.