Marzena-Miszczuk

Umów się na pierwsze spotkanie

Marzena Miszczuk

Psycholog, Psychoterapeuta osób dorosłych,
Specjalista ds. przemocy, Nauczyciel akademicki

O MNIE

Praca w zawodzie psychologa, psychoterapeuty jest dla mnie pasją, spotkaniem z drugim człowiekiem opartym na szacunku i wzajemnej współpracy. Pomagam osobom, które przeżywają różnego rodzaju problemy w życiu osobistym, rodzinnym, zawodowym, w relacjach z innymi ludźmi. Pomagam osobom, które często doświadczają przykrych emocji, przeżyły silny stres, kryzys życiowy, traumę, stratę, żałobę. Pomagam osobom które doświadczyły przemocy, a także osobom które stosują przemoc.

EDUKACJA I DOŚWIADCZENIE

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Psychologia na Uniwersytecie Wrocławskim. W toku pracy w zawodzie psychologa, psychoterapeuty uczestniczyłam w licznych kursach i szkoleniach dotyczących diagnozy i psychoterapii różnego rodzaju zaburzeń psychicznych. Ukończyłam m.in. Czteroletni Całościowy Kurs Psychoterapii organizowany przez Wrocławską Fundację Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii. Przewodnim nurtem tego szkolenia było podejście psychoanalityczno-psychodynamiczne uzupełnione o podejścia poznawczo-behawioralne, humanistyczno-egzystencjalne oraz systemowe. Kurs posiada akredytację Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Regularnie superwizuję swoją pracę terapeutyczną. Ważne jest dla mnie przestrzeganie zasad etyki zawodu psychologa. Za swój atut uważam także nastawienie na ciągły rozwój zawodowy i osobisty.

Od kilkunastu lat pracuję w zawodzie psychologa, psychoterapeuty. Na początku mojej drogi zawodowej przez kilka lat pracowałam w Wojewódzkim Zespole Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej we Wrocławiu. Od około 10 lat współpracuję z Wrocławskim Centrum Zdrowia. Od około 10 lat prowadzę także własną praktykę prywatną Gabinet Psychologiczny Marzena Miszczuk we Wrocławiu, gdzie oferuję konsultacje psychologiczne, wizyty diagnostyczne, psychoterapię indywidualną oraz pomoc psychologiczną dla par/małżeństw i rodzin. Ponadto od kilku lat pracuję w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu, gdzie prowadzę wykłady i ćwiczenia dla studentów psychologii.

WIĘCEJ INFORMACJI

Więcej informacji o posiadanych przeze mnie kwalifikacjach zawodowych, a także o moim doświadczeniu zawodowym można znaleźć na mojej stronie internetowej: www.marzenamiszczuk.pl

Zapraszam także do odwiedzania mojego profilu Marzena Miszczuk na Facebooku, gdzie inspiruję do refleksji nad sobą w życiu codziennym, motywuję do własnego rozwoju, wspieram w pracy nad zmianą, a także pokazuję na czym polega pomoc psychologiczna i psychoterapia.

ARTYKUŁY

PTAK
LISC4