Umów się na pierwsze spotkanie

Marzena Miszczuk

Psycholog, Psychoterapeuta osób dorosłych,
Specjalista ds. przemocy

O MNIE

Praca w zawodzie psychologa, psychoterapeuty jest dla mnie pasją, spotkaniem z drugim człowiekiem opartym na szacunku i wzajemnej współpracy. Pomagam osobom, które przeżywają różnego rodzaju problemy w życiu osobistym, rodzinnym, zawodowym, w relacjach z innymi ludźmi. Pomagam osobom, które często doświadczają przykrych emocji, przeżyły silny stres, kryzys życiowy, traumę, stratę, żałobę. Pomagam osobom, które przeżywają poczucie beznadziejności i brak chęci życia oraz brak wiary w siebie i niskie poczucie własnej wartości. Pomagam osobom które doświadczyły przemocy, a także osobom które stosują przemoc.

EDUKACJA I DOŚWIADCZENIE

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Psychologia na Uniwersytecie Wrocławskim. W toku pracy w zawodzie psychologa, psychoterapeuty uczestniczyłam w licznych kursach i szkoleniach dotyczących diagnozy i psychoterapii różnego rodzaju zaburzeń psychicznych. Ukończyłam m.in. Czteroletni Całościowy Kurs Psychoterapii akredytowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego – kurs organizowany był przez Wrocławską Fundację Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii. Regularnie superwizuję swoją pracę terapeutyczną. Ważne jest dla mnie przestrzeganie zasad etyki zawodu psychologa. Za swój atut uważam także nastawienie na ciągły rozwój zawodowy i osobisty.

Od kilkunastu lat pracuję w zawodzie psychologa, psychoterapeuty. Na początku mojej drogi zawodowej przez kilka lat pracowałam w Wojewódzkim Zespole Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej we Wrocławiu. Następnie przez około 10 lat współpracowałam z Wrocławskim Centrum Zdrowia. Przez kilka lat współpracowałam także z Dolnośląską Szkołą Wyższą we Wrocławiu, gdzie prowadziłam wykłady i ćwiczenia dla studentów psychologii. Od 10 lat i obecnie prowadzę własną praktykę prywatną Gabinet Psychologiczny Marzena Miszczuk we Wrocławiu, gdzie oferuję konsultacje i psychoterapię indywidualną dla osób dorosłych i młodzieży, a także konsultacje i psychoterapię dla par/małżeństw i rodzin. Obecnie współpracuję także z Dolnośląskim Centrum Psychoterapii we Wrocławiu oraz z Centrum Pomocy Psychologicznej i Psychoedukacji Avanti we Wrocławiu.

WIĘCEJ INFORMACJI

Więcej informacji o mnie można znaleźć na mojej stronie internetowej: www.marzenamiszczuk.pl

Zapraszam także do zapoznania się z moimi artykułami zamieszczonymi na mojej stronie internetowej lub na stronie Ja Ty My poniżej.

Ponadto zapraszam do odwiedzania mojego profilu Marzena Miszczuk na Facebooku, gdzie inspiruję do autorefleksji w życiu codziennym oraz popularyzuję pomoc psychologiczną i psychoterapię.

ARTYKUŁY