Umów się na pierwsze spotkanie

Marzena Miszczuk

Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta Par i Małżeństw, Specjalista ds. przemocy

O MNIE

Praca w zawodzie psychologa, psychoterapeuty jest dla mnie pasją, spotkaniem z drugim człowiekiem opartym na szacunku i wzajemnej współpracy. Pomagam osobom, które przeżywają różnego rodzaju problemy w życiu osobistym, rodzinnym, zawodowym, w relacjach z innymi ludźmi. Pomagam osobom, które przeżyły silny stres, kryzys życiowy, traumę, stratę, żałobę. Pomagam osobom, które doświadczyły przemocy oraz osobom, które stosują przemoc.

EDUKACJA I DOŚWIADCZENIE

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Psychologia na Uniwersytecie Wrocławskim. W toku pracy w zawodzie psychologa, psychoterapeuty uczestniczyłam w licznych kursach i szkoleniach dotyczących diagnozy i psychoterapii różnego rodzaju zaburzeń psychicznych. Ukończyłam m.in. Czteroletni Całościowy Kurs Psychoterapii akredytowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego – kurs organizowany był przez Wrocławską Fundację Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii. Regularnie uczestniczę w superwizji indywidulanej i/lub grupowej. Ważne jest dla mnie przestrzeganie zasad etyki zawodu psychologa. Za swój atut uważam także nastawienie na ciągły rozwój zawodowy i osobisty.
W czasie mojej drogi zawodowej współpracowałam z Wojewódzkim Zespołem Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej we Wrocławiu, z Wrocławskim Centrum Zdrowia, czy z Dolnośląskim Centrum Psychoterapii. Współpracowałam także z Dolnośląską Szkołą Wyższą gdzie prowadziłam zajęcia dla studentów psychologii. Ponadto od 2008 roku prowadzę własną praktykę prywatną Gabinet Psychologiczny Marzena Miszczuk.

WIĘCEJ INFORMACJI

Więcej informacji o mnie można znaleźć na mojej stronie internetowej: www.marzenamiszczuk.pl

Zapraszam także do zapoznania się z moimi artykułami zamieszczonymi na mojej stronie internetowej lub na stronie Ja Ty My poniżej.

Ponadto zapraszam do odwiedzania mojego profilu Marzena Miszczuk na Facebooku, gdzie inspiruję do autorefleksji w życiu codziennym oraz popularyzuję pomoc psychologiczną i psychoterapię.

ARTYKUŁY