Umów się na pierwsze spotkanie

Katarzyna Czekierda

psycholog, Psychoterapeuta osób dorosłych, terapeuta par i rodzin , nauczyciel akademicki

O MNIE

Jestem psychologiem i psychoterapeutą, autorką publikacji naukowych, wykładowcą akademickim i członkiem polskich i międzynarodowych organizacji psychologicznych. Przez wiele lat zajmowałam się również reżyserią teatralną i animowaniem twórczych działań. Wiem, że nierzadko wiedza i sztuka - podobnie jak myślenie i czucie - znakomicie się uzupełniają. Stąd bierze się moja pasja w rozwijaniu grupowej metody pracy z dziećmi zwanej psychodramą dziecięcą.
Lubię pracować dziećmi, podobnie z młodzieżą czy dorosłymi. Po prostu – lubię ludzi w całej ich różnorodności!

EDUKACJA I DOŚWIADCZENIE

Jestem absolwentką Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu i Akademii Teatralnej w Warszawie oraz całościowego kursu psychoterapii w podejściu systemowym Fundacji Na Szlaku oraz Zakładu Terapii Rodzin Collegium Medicum w Krakowie. Jestem również uczestniczką wielu krajowych i międzynarodowych kursów, szkoleń oraz Interdyscyplinarnych Studiów Doktoranckich przy Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu.

Doświadczenie zawodowe notuję od 2001 roku. Zdobywałam je pracując m.in. na Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu, we wrocławskim oddziale Krakowskiego Instytutu Psychoterapii, którego byłam dyrektorem oraz nieustannie do dziś - na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Współpracuję również z Centrum Badań Stosowanych nad Zdrowiem i Zachowaniami Zdrowotnymi (CAREBEH) przy tymże Uniwersytecie. Jestem prezesem Stowarzyszenia Terapeutów Rodzin „Rozwój” oraz członkiem European Health Psychology Society, Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Dolnośląskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów.

Czekierda.pl
Mail: katarzyna@czekierda.pl

ARTYKUŁY