Umów się na pierwsze spotkanie

lek. Joanna Andrzejewska

specjalista psychiatra

O MNIE

W 1997 ukończyłam Akademię Medyczną we Wrocławiu na wydziale lekarskim, następnie w latach 1998-2008 byłam zatrudniona we wrocławskim Szpitalu Psychiatrycznym i w tym czasie odbywałam staże oraz szkolenia przygotowujące do egzaminu specjalizacyjnego, który zdałam w 2007 roku uzyskując tytuł specjalisty psychiatry. W 2005 ukończyłam pięcioletni kurs całościowy w zakresie psychoterapii systemowej prowadzony przez Zakład Terapii Rodzin Uniwersytetu Medycznego w Krakowie pod kierunkiem prof. BoGdana de Barbaro.

Współpracuję z poradniami zdrowia psychicznego we Wrocławiu (Poradnia Zdrowia Psychicznego i Poradnia Zaburzeń Pamięci Centrum Ikar, Dolnośląskie Centrum Medyczne Dolmed, Ośrodek Profilaktyki i Lecznictwa Wojnów, Ginemedica) i Oleśnicy (Kliniki Zdrowie w Spalicach), przez kilka lat konsultowałam również pacjentki w Domu Pomocy Społecznej w Jemielnej.

WIĘCEJ INFORMACJI

Od 2008 prowadzę prywatną praktykę specjalistyczną przy ul. Jaracza 60 B we Wrocławiu pod szyldem „Sensum”. Aby umówić się do mnie na wizytę pod tym adresem, proszę o kontakt pod nr telefonu 696699010 dzwoniąc lub wysyłając sms. Przyjmuję w środy.

ARTYKUŁY