Umów się na pierwsze spotkanie

Anna Mroczyńska - ZnanyLekarz.pl

Anna Mroczyńska

Certyfikowana psychoterapeutka osób dorosłych, terapeutka par i rodzin, Coach PCC ICF

O MNIE

Jestem certyfikowaną psychoterapeutką PTP. Od lat skutecznie łączę swoje wieloletnie doświadczenie pracy w biznesie z pracą indywidualną w obszarze zdrowia psychicznego i rozwoju osobistego, zawodowego, rodzinnego osób dorosłych. Towarzyszę w pokonywaniu życiowych trudności, poprawiam jakość życia pacjentów / klientów w każdym obszarze życia. Wspieram pary i rodziny w budowaniu silnych więzi opartych na wzajemnej miłości, szacunku i zaufaniu. Pomagam budować lepsze relacje z ważnymi dla nas ludźmi, podejmować trud zmiany i cieszyć się pełnią życia. Moim marzeniem jest żyć w równowadze i pomagać innym przywracać ją tam, gdzie jej zabrakło.

EDUKACJA I DOŚWIADCZENIE

Ukończyłam Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości i Zarządzania i. L. Koźmińskiego w Warszawie, a także akredytowane przez International Coach Federation programy caochingowe uzyskując certyfikat na poziomie Professional Certifified Coach.
Mam za sobą 13 lat pracy w międzynarodowych organizacjach, gdzie zdobywałam doświadczenie przywódzcze i mogłam na własnej skórze poczuć mechanizmy działania i wpływu organizacji na moje życie. Od 13 lat prowadzę indywidualną praktykę rozwoju osobistego.

Wiedzę i umiejętności w zakresie psychoterapii zdobywałam w ramach 5 letniego programu prowadzonego przez Zakład Terapii Rodzin przy Katedrze Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i wciąż rozwijam uczestnicząc w konferencjach, seminariach i superwizjach.

Swoją pracę regularnie poddaję ocenie u superwizorów certyfikowanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. W pracy coachingowej i terapeutycznej kieruje się standardami zawartymi w Kodeksie Etycznym Coacha i Kodeksie Etycznym Psychoterapeuty.
Jestem członkinią oraz certyfikowaną psychoterapeutką Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (certyfikat psychoterapeuty nr 939)

WIĘCEJ INFORMACJI

Autorka bloga Żyj własnym życiem.
Założycielka Centrum Rozwoju Osobistego i Pracy z Rodziną JA TY MY

DYPLOMY

dyplom psychoterapii
MBSR
certyfikat
9951d645-e0ad-4752-b063-6e7fc53253bc
69c15af1-1f02-4cdd-937b-e69658a60cc8

ARTYKUŁY