Umów się na pierwsze spotkanie

Anna Kosińska

Life coach, psycholog, psychoterapeuta osób dorosłych, trener, ICF ACC

O MNIE

Pracuję z osobami indywidualnymi oraz grupami. Jako life coach wspieram innych w odkrywaniu ich wewnętrznej siły, życiowej drogi oraz budowaniu harmonijnych relacji. Towarzyszę w poznawaniu siebie, wzmacnianiu poczucia własnej wartości, osiąganiu życiowego spełnienia i równowagi. Pracując jako psychoterapeuta w podejściu Gestalt, pomagam innym w poszerzaniu samoświadomości, szukaniu nowych możliwości, zmianie, poprzez akceptację siebie. Wspieram w doświadczaniu trudności i rozwiązywaniu wewnętrznych konfliktów. Jako trener, prowadzę warsztaty i treningi rozwoju osobistego. Jestem współautorką książki dla kobiet „W poczuciu własnej wartości. Zbuduj swoją wewnętrzną siłę”.
Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Zakres konsultacji, psychoterapii i coachingu:
– Potrzeba lepszego poznania siebie, rozwoju osobistego, zmiany
– Określenie własnych potrzeb, pragnień, zasobów
– Potrzeba odnalezienia życiowej drogi, kierunku w życiu osobistym i/lub zawodowym
– Spełnienie, satysfakcja w sferze zawodowej i/lub osobistej
– Potrzeba wyznaczenia celów i podjęcia działań w kierunku ich realizacji
– Równowaga życiowa
– Wyzwania i trudności rodzicielskie
– Budowanie relacji partnerskich, małżeńskich, rodzinnych i innych
– Niskie poczucie własnej wartości, brak wiary w siebie
– Doświadczanie stresu, niepokoju, lęku
– Doświadczanie braku zadowolenia, satysfakcji z życia
– Doświadczanie cierpienia, bólu, smutku
– Doświadczanie trudności w małżeństwie, w związku, w ważnych dla siebie relacjach
- Doświadczanie sytuacji kryzysowej, jak utrata pracy, czy śmierć kogoś bliskiego

Spotkania ze mną odbywają się w ramach procesów coachingowych i psychoterapeutycznych (od kilku do kilkudziesięciu spotkań). Można skorzystać także z jednej do kilku sesji wsparcia psychologicznego.

EDUKACJA I DOŚWIADCZENIE

Jestem absolwentką Psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu. Współpracowałam jako coach i trener ze stowarzyszeniami, fundacjami, firmami szkoleniowymi. Ukończyłam m.in.: Szkołę Treningu Grupowego Grupy Training & Consulting, I edycję AfT Leadership Coaching School, program CoachWise Essentials. Szkoliłam się m.in. w zakresie podejścia systemowego i Gestalt, a także w obszarze zastosowania narzędzia Points of You i dramy w pracy z osobami indywidualnymi i z grupami. Uczestniczyłam w Programie Pomocy Psychologicznej w ujęciu Gestalt, a obecnie kontynuuję szkolenie w Szkole Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie.

WIĘCEJ INFORMACJI

Oprócz wymienionych ról zawodowych – przede wszystkim, jestem spełnioną żoną i mamą, kochającą naturę i ruch na świeżym powietrzu.
Więcej na:

ARTYKUŁY