Umów się na pierwsze spotkanie

Anna Kosińska

Psycholog, psychoterapeutka osób dorosłych

O MNIE

Jestem psychoterapeutką w podejściu Gestalt, psychologiem. Posiadam europejski certyfikat psychoterapeutów Gestalt wydany przez EAGT. Na swojej drodze zawodowej byłam life coachem (ICF ACC) i trenerem rozwoju osobistego. Jestem współautorką książki dla kobiet „W poczuciu własnej wartości. Zbuduj swoją wewnętrzną siłę”.

Pracując jako psychoterapeutka w podejściu Gestalt, pomagam osobom dorosłym w poszerzaniu samoświadomości, szukaniu nowych możliwości, docieraniu do własnych zasobów, zmianie. Wspieram w doświadczaniu trudności, rozwiązywaniu problemów i osiąganiu życiowej równowagi.
Wybrane obszary psychoterapii indywidualnej:
• Zwiększenie samoświadomości odczuć, emocji, myśli, zachowań, mechanizmów reagowania i działania
• Potrzeba lepszego poznania siebie, rozwoju osobistego, zmiany
• Określenie własnych potrzeb, zasobów, możliwości
• Niskie poczucie własnej wartości, brak wiary w siebie
• Doświadczanie braku równowagi życiowej, zmęczenia
• Doświadczanie stresu, niepokoju, lęku
• Doświadczanie braku zadowolenia z życia
• Doświadczanie cierpienia, bólu, smutku
• Doświadczanie trudności w małżeństwie, w związku, w relacjach z dziećmi, w innych ważnych dla siebie relacjach

EDUKACJA I DOŚWIADCZENIE

Jestem absolwentką psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu oraz Szkoły Psychoterapeutów Gestalt w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie, a także członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt. Przez kilka lat wspierałam innych jako coach i trener oraz byłam zaangażowana w działania International Coach Federation Wrocław. Ukończyłam m.in.: Szkołę Treningu Grupowego Grupy Training & Consulting, I edycję AfT Leadership Coaching School, program CoachWise Essentials. Szkoliłam się m.in. w zakresie podejścia systemowego i Gestalt w psychoterapii, a także w obszarze zastosowania narzędzia Points of You i dramy w pracy z osobami indywidualnymi i z grupami. W swojej praktyce czerpię z podejścia pracy z ciałem, m.in. Somatic Experiencing.

WIĘCEJ INFORMACJI

Oprócz wymienionych ról zawodowych, jestem także żoną i mamą dwóch dziewczynek, kochającą dobrą kawę, naturę i spotkania z przyjaciółmi. Nieustannie w drodze do pełni w życiu osobistym i zawodowym.
Więcej na:
https://annakosinska.pl

ARTYKUŁY