Umów się na pierwsze spotkanie

Beata Grządziel

Psycholożka, psychoterapeutka osób dorosłych, psychoterapeutka par i rodzin

O MNIE

Zajmuję się psychoterapią osób dorosłych, par i rodzin od 2003 roku. Proces psychoterapii indywidualnej opieram na relacji terapeutycznej, która pozwala uzyskać wgląd w funkcjonowanie nieświadomych aspektów pacjenta w rozumieniu psychoanalitycznym. W psychoterapii par i rodzin korzystam z systemowego rozumienia, a także uwzględniam dynamikę nieświadomych procesów zachodzących pomiędzy członkami rodziny, czy pary. Praktykuję we współpracy z drugim terapeutą w koterapii.
Jestem członkiem nadzwyczajnym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.
Kieruję się̨ Kodeksem Etycznym PTPP oraz Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego
Pracuję pod stałą superwizją certyfikowanych superwizorów.

EDUKACJA I DOŚWIADCZENIE

Kształciłam się̨ w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Swoje zainteresowania poszerzałam na studiach licencjackich w Katedrze Etnologii i Antropologii Kulturowej.
Kompetencje z zakresu psychoterapii uzyskałam w rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie.
Ponadto ukończyłam 2,5-letni Kurs Psychoterapii Zaburzeń́ Seksualnych przy Fundacji Rozwoju Terapii Rodzin „Na Szlaku” z siedzibą w Krakowie .
Obecnie jestem w trakcie zaawansowanego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie psychoanalitycznym w warszawskim Instytucie Psychoanalizy i Psychoterapii akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne przygotowującym do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty psychoanalitycznego.
Pracowałam w Stacjonarnym Oddziale Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Dolnośląskim Centrum Pediatrycznym oraz we Wrocławskim Oddziale Krakowskiego Instytutu Psychoterapii.
Od 2011 roku pracuję jako psychoterapeuta rodzin i par w Zespole Terapii Rodzin w Centrum Neuropsychiatrii „Neuromed” we Wrocławiu. Pracuję także z rodzinami w ramach Dziennego Oddziału Psychiatrycznego Dzieci i Młodzieży.
Zgodnie z Prawem Pacjenta do świadczeń zdrowotnych zgodnych z aktualną i najnowocześniejszą wiedzą podnoszę̨ swoje kwalifikacje na bieżąco uczestnicząc w seminariach i konferencjach naukowych.