Umów się na pierwsze spotkanie

Beata Grządziel

Psycholog, psychoterapeuta osób dorosłych, terapeuta par i rodzin

O MNIE

Zajmuję się psychoterapią osób dorosłych, par i rodzin oraz psychoterapią seksuologiczną.
W pracy z rodzinami i parami korzystam z systemowego rozumienia, a także uwzględniam dynamikę nieświadomych procesów w relacji. Pracuję również w podejściu psychoanalitycznym. Swoje kwalifikacje podnoszę zgodnie ze standardami Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.
Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej.

EDUKACJA I DOŚWIADCZENIE

Kształciłam się w Instytucie Psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Swoje zainteresowania poszerzałam na studiach licencjackich w Katedrze Etnologii i Antropologii Kulturowej. Kompetencje z zakresu psychoterapii uzyskałam w rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie. Podnoszę̨ swoje kompetencje uczestnicząc w dodatkowych szkoleniach i konferencjach. Ukończyłam 2,5-letni Kurs Psychoterapii Zaburzeń Seksualnych pod kierownictwem dra Łukasza Nieckowskiego-Műldnera przy Fundacji Rozwoju Terapii Rodzin „Na Szlaku” z siedzibą w Krakowie .
Obecnie w szkoleniu z psychoterapii psychoanalitycznej w Instytucie Psychoterapii i Psychoanalizy afiliowanym przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.
Pracowałam w Stacjonarnym Oddziale Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Dolnośląskim Centrum Pediatrycznym im. J. Korczaka oraz we Wrocławskim Oddziale Krakowskiego Instytutu Psychoterapii. Od 2011 roku pracuję jako psychoterapeuta rodzin i par w Zespole Terapii Rodzin w Centrum Neuropsychiatrii Neuromed we Wrocławiu.
Pracuję pod stałą superwizją certyfikowanych superwizorów.

Specjalizuję się w terapii par. Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych. Pomagam osobom z trudnościami i zaburzeniami natury seksualnej. Prowadzę terapię dla par zgłaszających trudności w obszarze relacji interpersonalnej oraz relacji seksualnej.
W swojej pracy kieruję się kodeksem etycznym Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego
linki:
Kodeks etyczny Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego ( http://www.sekcjapsychoterapii.pl/kodeks-etyczny/) Kodeks etyczny Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego ( http://pts-seksuologia.pl/images/ckeditor_photos/KODEKSPTSo st.pdf_____58e4863387a45.pdf)
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego,
Sekcji Psychoterapii PTP oraz Dolnośląskiego Stowarzyszenia
Psychoterapeutów.

This is custom heading element

ARTYKUŁY