Beata-Grządziel

Umów się na pierwsze spotkanie

Beata Grządziel

Psycholog, psychoterapeuta osób dorosłych, terapeuta par i rodzin

O MNIE

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. W centrum mojego zainteresowania jest osobowa relacja. Zarówno ta z wewnętrznym światem myśli i uczuć, jak i relacja w parze, czy w rodzinie. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej.

EDUKACJA I DOŚWIADCZENIE

Kształciłam się w Instytucie Psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Swoje zainteresowania poszerzałam na studiach licencjackich w Katedrze Etnologii i Antropologii Kulturowej. Kompetencje z zakresu psychoterapii uzyskałam w rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie. Od roku kształcę się w zakresie psychoterapii zaburzeń seksualnych przy Fundacji Rozwoju Terapii Rodzin „Na Szlaku” z siedzibą w Krakowie .

Pracując w Stacjonarnym Oddziale Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Dolnośląskim Centrum Pediatrycznym im. J. Korczaka rozwijałam swoje umiejętności w zakresie psychoterapii indywidualnej z nastolatkami, psychoterapii rodzinnej oraz diagnozy psychologicznej.

Ponadto w ramach projektów unijnych zajmowałam się konsultacjami dla rodziców, którzy podejmują elastyczne formy zatrudnienia. Zakres konsultacji dotykał obszarów łącznia aktywności zawodowej i rodzinnej, trudności w relacjach wychowawczych, małżeńskich, rozwoju emocjonalnego zarówno dzieci, jak i całej rodziny. We współpracy ze Stowarzyszeniem Psychoedukacji i Rozwoju „Evolutio” prowadziłam konsultacje psychologiczne z osobami, które doświadczyły, bądź doświadczają rozstania z partnerem.
Obecnie pracuję jako psychoterapeuta rodzinny w Zespole Terapii Rodzin w Centrum Neuropsychiatrii Neuromed we Wrocławiu. W ramach pracy w Krakowskim Instytucie Psychoterapii oddział we Wrocławiu zajmuję się psychoterapią dzieci i młodzieży oraz dorosłych. Pracuję pod stałą superwizją certyfikowanych superwizorów.

WIĘCEJ INFORMACJI

Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Sekcji Psychoterapii PTP oraz Dolnośląskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów.
Zapraszam na moją stronę:

ARTYKUŁY

lisc_3