Serdecznie zapraszam na II edycję warsztatu: Czy ja też stosuję przemoc? – rozmowa o stereotypach na temat przemocy w rodzinie.

Marzena Miszczuk – psycholog, psychoterapeuta, specjalista ds. przemocy

Zagadnienia, które będą poruszane na warsztacie:

 • Czy rzeczywiście kobieta to zwykle ofiara, a mężczyzna to sprawca?
 • Czy w relacji partnerskiej/małżeńskiej zawsze jedna osoba to ofiara, a druga osoba to sprawca?
 • Czy ofiara może być sprawcą, a sprawca ofiarą?
 • Czy w relacji ofiara-sprawca, to sprawca ma problem i to on powinien „się leczyć”?
 • Czy rzeczywiście sprawca zwykle ma złe intencje i chce wyrządzić komuś krzywdę?
 • Czy z miłości całymi latami można stosować przemoc wobec bliskich?
 • Czy nie zrobić nic może oznaczać, że zastosowano przemoc?
 • Czy 3-letnie dziecko, które kopie matkę, to sprawca czy ofiara?
 • Kto i dopiero kiedy ma prawo wtrącać się w nasze sprawy rodzinne?
 • Czy to możliwe, że ta uśmiechnięta na co dzień osoba którą znam, to ofiara przemocy w rodzinie?
 • Czy to możliwe, że ta urocza i pomocna innym osoba którą znam, to sprawca przemocy w rodzinie?
 • Jak często przemoc w rodzinie występuje wśród osób wykształconych, majętnych, z pozycją społeczną?
 • Jak często zdarza mi się zaprzeczać, że coś jest przemocą i dlaczego to robię?
 • Czy nieźle namieszać komuś w głowie może oznaczać zrobić dobrze?

Na te i inne pytania będziemy poszukiwać odpowiedzi we wspólnej rozmowie, którą będę miała przyjemność poprowadzić dla Państwa. Serdecznie zapraszam Państwa na mój warsztat! Marzena Miszczuk – psycholog, psychoterapeuta, specjalista ds. przemocy

Adresaci: Warsztat skierowany jest do osób zainteresowanych zapoznaniem się z problematyką przemocy w rodzinie. Udział w warsztacie może być pomocny w rozpoznawaniu problemu przemocy w swoim życiu i otoczeniu, w relacjach innych osób, w swoich relacjach z innymi i/lub w sobie.

Organizator i osoba prowadząca: Marzena Miszczuk – psycholog, psychoterapeuta, specjalista ds. przemocy. Od kilkunastu lat pracuje terapeutycznie z osobami które potrzebują pomocy nad problemami z obszaru przemocy wewnątrz- i zewnątrzrodzinnej, a także nad wieloma innymi problemami ważnymi w życiu rodzinnym. Prowadzi własną praktykę prywatną, a także współpracuje z wrocławskimi ośrodkami zdrowia. Od wielu lat współpracuje z Wrocławskim Centrum Zdrowia, gdzie prowadzi terapię indywidualną i grupową dla sprawców przemocy. Jest także członkiem zespołu specjalistów w Centrum Rozwoju Osobistego i Pracy z Rodziną Ja Ty My. Więcej informacji: www.marzenamiszczuk.pl oraz jatymy.info/marzena-miszczuk/

Termin: 16.10.2018 r. (wtorek)

Godzina: 18.00-20.00

Miejsce: Centrum Rozwoju Osobistego i Pracy z Rodziną JA – TY – MY, ul. Skwierzyńska 20/4, Wrocław

Zapisy: marzenamiszczuk@op.pl

ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA – DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.

Koszt: Całkowity koszt udziału w warsztacie Czy ja też stosuję przemoc? – rozmowa o stereotypach na temat przemocy w rodzinie” dla 1 osoby w oferowanej w tym zaproszeniu cenie promocyjnej to 45 zł. Warunkiem udziału w warsztacie jest przesłanie e-mailem do organizatora swojego zgłoszenia, a następnie po otrzymaniu informacji zwrotnej e-mailem od organizatora o rezerwacji miejsca gwarantującego udział w warsztacie należy wykonać przelewem opłatę za warsztat, najpóźniej do dnia 08.10.2018 r. na wskazane przez organizatora konto.

*Uwaga: W przypadku rezygnacji z udziału w warsztacie Czy ja też stosuję przemoc? – rozmowa o stereotypach na temat przemocy w rodzinie” do dnia 08.10.2018 r. następuje całkowity zwrot wpłaconej sumy. Po tym terminie, ze względów organizacyjnych, opłata za warsztat nie podlega zwrotowi.

**Organizator ma prawo odwołać warsztat w przypadku niezebrania wystarczającej liczby wpłat lub z przyczyn losowych, co wiązałoby się ze zwrotem 45 zł tym uczestnikom, którzy już zapłacili za udział w warsztacie.

***Rachunek za udział w warsztacie wystawiany jest na prośbę uczestnika, zgłoszoną e-mailem do dnia 08.10.2018 r. Rachunek uczestnik otrzyma w dniu warsztatu.

Telefon kontaktowy do organizatora: 691 977 930

Serdecznie zapraszam Państwa na ten warsztat! Marzena Miszczuk – psycholog, psychoterapeuta, specjalista ds. przemocy

*I edycja warsztatu Czy ja też stosuję przemoc? – rozmowa o stereotypach na temat przemocy w rodzinie” odbyła się dnia 25.09.2018 r., a II edycja tego samego warsztatu Czy ja też stosuję przemoc? – rozmowa o stereotypach na temat przemocy w rodzinie” odbędzie się dnia 16.10.2018 r.