Komunikacja to coś naturalnego, co dzieje się w relacji między ludźmi. Komunikacja dzieje się cały czas. Szczególnie dużo doświadczamy jej z naszymi bliskimi – partnerami, dziećmi, rodziną, przyjaciółmi.

Konflikty, to coś naturalnego, co dzieje się w relacji między ludźmi. Konflikty się zdarzają. Ważne, żeby nie niszczyły naszych relacji, szczególnie tych najważniejszych – z naszymi bliskimi – partnerami, dziećmi, rodziną, przyjaciółmi.

Im więcej komunikacji, tym więcej możliwych konfliktów.
Ogromna część konfliktów, jakich doświadczamy, wynika z nieporozumień, błędów, blokad komunikacyjnych. Często gdy coś mówimy, druga osoba słyszy coś, czego nie powiedzieliśmy, co nie było naszą intencją. Często słyszymy w tym, co mówią do nas inni, coś, czego oni nie chcieli powiedzieć. Na domiar tego często nie jesteśmy świadomi, że każdy z nas ma 4 pary uszu i 4 usta.

Podczas tego warsztatu:
• Poznasz swoje 4 pary uszu i 4 usta
• Dowiesz się, jak używanie ich wpływa na twoje relacje z bliskimi i jakie ma znaczenie dla konfliktów
• Doświadczysz tego, jak korzystać ze swoich 4 par uszu i 4 ust i dzięki temu lepiej się komunikować, co pomoże ci skuteczniej zapobiegać konfliktom oraz je rozwiązywać

Dla kogo: Dla każdego kto chce, szczególnie w relacjach ze swoimi bliskimi (partnerami, dziećmi, rodziną, przyjaciółmi), rozwijać swoje umiejętności rozwiązywania konfliktów.

Miejsce: Centrum Rozwoju Osobistego i Pracy z Rodzina JA – TY – MY

Termin: 20 marca (wtorek), godz. 17.30-20.00

Prowadząca:
Trener, mediator rodzinny (wpisana na listę mediatorów sądowych przy Sądzie Okręgowym we Wrocławiu); specjalizacja – komunikacja i rozwiązywanie konfliktów w oparciu o budowanie relacji partnerskich. Więcej na: www.katarzynamarciniukpolak.pl

Udział w warsztacie jest bezpłatny. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy: spelnionarodzina@gmail.com

Zapraszamy serdecznie!

Spotkanie odbędzie się w ramach działalności Klubu Spełniona Rodzina, którego celem jest pomaganie Rodzinom w tworzeniu trwałych i zdrowych więzi oraz w budowaniu dobrych relacji pomiędzy małżonkami, rodzicami i dziećmi. Dzięki temu projektowi, chcemy rozwijać świadomość rodzicielską, popularyzując jednocześnie ideę coachingu, psychoterapii oraz terapii par i rodzin.