Jeśli…

Lubisz swoją pracę.
Albo jej nie znosisz.
Myślisz o rozpoczęciu własnej działalności.
Jesteś już pewna, że chcesz działać na własną rękę, ale cały czas boisz się porzucić etat.
Masz różne pasje, rzeczy, które sprawiają Ci przyjemność i zastanawiasz się, jak możesz przekuć je w pracę.
Weszłaś już na drogę pracy w zgodzie ze swoją pasją, zainteresowaniami.
Albo zadajesz sobie pytanie: czy to w ogóle jest możliwe, aby żyć ze swojej pasji, z tego, co kocham, co sprawia mi radość?

To może udział w kolejnym, wyjątkowym spotkaniu „Kobietnika” będzie czymś, co Cię zainspiruje, pokaże nowe perspektywy, wzmocni, doda Ci pomysłów i odwagi do działania.

Poznasz historie pięciu kobiet, które robią w życiu to, co naprawdę lubią, realizując siebie i swoje pasje w pracy. Zajmują się różnymi rzeczami, a każda z nich jest na innym etapie swojej drogi. Swoimi doświadczeniami podzielą się:

Anna Kotarba – zawodowo i hobbystycznie zajmuje się finansami i matematyką. Oprócz tego, jej pasją są góry, wszelkie rękodzieło i bieganie. Wierzy, że nawet największą słabość można zmienić w mocną stronę. Prowadzi bloga o finansach kobiecym okiem http://tajemniceportmonetki.pl/. Facebook: Tajemnice Portmonetki

Magdalena Kotwicka – praktyk TRE (Trauma Release Exercises), coach SWPS, kształci się w szkole psychoterapii w nurcie Analizy Bioenergetycznej A. Lowena. Mama Alicji i Jerzego. Facebook: TRE Wrocław, www: http://www.arsmedis.pl/

Anna Łagosz – fotografuje kobiety, bo wierzy w naszą siłę, moc i piękno. Robi naturalne zdjęcia, które służą (w) rozwijaniu twórczości i działalności. Inspiruje też, by każdego dnia doceniać małe chwile i dokumentować je na zdjęciach. Mieszka i działa we Wrocławiu. Fotografuje ludzi i naturę od ponad 15 lat. Codziennie uczy się, a jednocześnie docenia to, co już osiągnęła i to, gdzie jest teraz. Działa z kobietami i dla kobiet, bo jest kobietą. Facebook: Anna Łagosz Fotografia. Instagram: annalagoszfotografia

Katarzyna Majewska – chemik, zielarz, pasjonat roślin i natury. Kuchnię Kosmetyczną Makutu założyła z pasji do tworzenia i dzielenia się tą wiedzą. W jej pracowni przygotowywane są naturalne kosmetyki personalne, dobrane do wymogów i potrzeb danej cery oraz jej właścicielki. Uczy jak pielęgnować skórę naturalnie, zdrowo, jak dopasować odpowiednią pielęgnację do danej osoby. Zarówno we wrocławskiej pracowni, ja  i podczas plenerowych warsztatów uczy, jak zamknąć dobro ofiarowane nam przez Matkę Ziemię w słoiku lub butelce. Bo piękno jest wszędzie: w nas , w innych, na łące i w lesie… wystarczy tylko je uwolnić. www: http://makutu.pl/ Facebook: Makutu.

Anna Kosińska – life coach, psycholog, trener, ACC w ICF. Wspiera kobiety w odkrywaniu ich wewnętrznej siły, budowaniu poczucia własnej wartości i życia w zgodzie ze sobą i z innymi. Towarzyszy im w odkrywaniu siebie,  rozwoju, zmianie, podczas indywidualnych sesji coachingowych, konsultacji psychologicznych oraz w ramach warsztatów i spotkań „Kobietnika”. Zainspirowana podejściem Gestalt, pracą z obrazami, metaforami i ciałem. Współautorka książki „W poczuciu własnej wartości. Zbuduj swoją wewnętrzną siłę”. Spełniona żona i mama. www: https://annakosinska.pl/ oraz oraz https://blog.annakosinska.pl/ Facebook: Anna Kosińska – life coach, psycholog, trener.

Usłyszysz od nas odpowiedzi na takie pytania, jak:

  • Jak wyglądał początek mojej drogi do tego, co teraz robię?
  • Czego najbardziej obawiałam się na starcie?
  • Jakie były najważniejsze, przełomowe momenty na mojej drodze?
  • Jakie największe trudności, wyzwania, problemy pokonałam? Z jakimi mierzę się teraz?
  • Co/kto dawało/daje mi odwagę/siłę/energię/motywację/wiarę w to, co robię?

Każda z nas jest w jakiś sposób związana z „Kobietnikami” i ich historią. To spotkanie będzie tym bardziej wyjątkowe, bo w październiku mija trzecia rocznica odkąd pomysł na „Kobietnik” zrodził się w moim sercu i  w głowie. Szykujcie się więc na świętowanie i tort domowej roboty. 🙂

Zobaczymy się 26 października (środa), w godz. 18.30-21.00 (może trochę dłużej, jeśli pogaduchy i jedzenie tortu się przedłuży :))
Spotkanie odbędzie się w Centrum Rozwoju Osobistego i Pracy z Rodziną „Ja, Ty, My”, przy ul. Skwierzyńskiej 20/4 we Wrocławiu.

Koszt udziału to 50 zł.

Zapisy

Uczestniczki o poprzednich spotkaniach https://annakosinska.pl/kobietnik/

Kontakt: kobietnik@kosinska.net

Zapraszamy! 🙂

fot.