Międzynarodowy Tydzień Coachingu w JA TY MY

W dniach 16 – 21 maj 2016r Centrum Rozwoju Osobistego i Pracy z Rodziną JA TY MY towarzyszyło w Międzynarodowym Tygodniu Coachingu organizowanym już po raz kolejny przez wrocławski oddział ICF.

W ramach tego tygodnia w Centrum odbyło się kilka warsztatów oraz indywidualnych sesji coachingowych prowadzonych przez akredytowanych coachów ICF.

Warsztat dla rodziców „Podaruj dziecku lepszą wersję siebie” prowadzony przez Annę Mroczyńską założycielkę Centrum wprowadzał w meandry tego co i jak przekazujemy w spadku naszym dzieciom oraz pokazywał, co my rodzice możemy świadomie robić, by kształtować w dziecku zdrowego pewnego siebie człowieka z prawidłowym poczuciem własnej wartości.

Warsztat „RODZIC-LIDER” Joanny Bzdzion dla rodziców dzieci w wieku niemowlęcym, przedszkolnym i szkolnym pomagał świadomie budować jedną z najważniejszych relacji w życiu dziecka. Rodzice uczyli się jak tworzyć bliską i trwałą więź z dzieckiem jednocześnie będąc jego przyjacielem i przewodnikiem.

Warsztat dla kobiet Anny Kosińskiej „Jak oswoić swojego „gremlina” zachęcał, by na nowo obudzić w sobie siłę i odwagę do działania i życia w pełni. Uczył przezwyciężania towarzyszących nam na co dzień głosów wewnętrznego krytyka, który nieustannie mówi nam jakie jesteśmy, jakie powinnyśmy być, który ocenia i podsyca nasz strach, hamuje przed realizacją marzeń, celów i byciem naprawdę sobą.

Warsztat dla kobiet Marty Kaim „Jesteś ważna! …” inspirował do znalezienia odpowiedzi na pytanie jak mieć czas i być szczęśliwą, jak odzyskać energię, radość oraz uwierzyć w siebie? Ten warsztat pokazywał jak to zrobić. Był także okazją do przyjrzenia się sobie oraz swoim wartościom, a także pierwszym krokiem, który pomagał uwierzyć siebie.
Cieszymy się, że byliśmy partnerem tego wydarzenia. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za ich obecność i zaangażowanie. Życzymy wytrwałości w dalszej pracy nad własnym rozwojem i wielu sukcesów rodzicielskich!

GALERIA ZDJĘĆ

Autor: